Top درب اتوماتیک Secrets

ممکن است این سوال پیش آید که این پروفیل ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند. تفاوت پروفیل ها در ذیل آمده است:

نصب درب اتوماتیک از جمله کارهای تخصصی است که باید آن را به افراد با تجربه و حرفه ای واگذار کرد زیرا درب ها به عنوان ورودی هر مکان نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت آن مکان و کنترل رفت و آمد ها دارند.

شیشه اتومات به‌ عنوان وسیله ‌ای برای ورود و خروج از فروشگاه و مغازه استفاده ‌می شود. درب شیشه ای اتوماتیک از متنوع ‌ترین و پرکاربرد ترین درب ‌های چشمی شیشه ‌ای خودکار یا اتوماتیک بازشو که با سنسور حرکتی باز می گردند و با حرکتی خطی و زاویه ‌ای در کمترین فضا به‌ عنوان گزینه‌ ای استاندارد و پرمصرف که در گذشته و حال به عنوان درب اتومات شیشه ای فروشگاه ‌ها، منازل و ادارات استفاده می‌ شده محسوب می‌شوند.

درب اتوماتیک چرخشی: در های چرخشی معمولا جهت دار هستند و تنها یک مسیر باریک به سمت داخل یا خارج ساختمان ایجاد می‌کنند. اپراتور ها می توانند به کمک بازو و هدر درایو های تعبیه شده در سیستم کنترل درب اتوماتیک چرخشی را کنترل کنند. همانند در های کشویی، درب چرخشی یا گردان نیز برای مکان ‌هایی همانند بانک، مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای، پاساژ، مراکز درمانی، مراکز توان بخشی و .

نکات مهمی که در نصب درب شیشه ای اتوماتیک باید به آن توجه داشت!

مکان نصب چشمی‌ها در دو طرف درب است و معمولا در چارچوب قرار می‌گیرند. در چشمی درب شیشه ای اتوماتیک، گیرنده و فرستنده‌ای طراحی شده است که در هنگام نصب دقیقا روبروی هم قرار می‌گیرند.

درب اتوماتیک یکی از موارد ارتقاء یافته الزامات اولیه ساختمان ها به منظور راحتی کار افراد و ساکنین است. در اتوماتیک به جای درب معمولی به کار می رود و به دو صورت حرکت می کند.

یک ساختمان پر تردد عمومی درب اتوماتیک را تصور کنید که دارای دربی معمولی باشد درب اتوماتیک شیشه ای و افراد پس از هر بار ورود و خروج به اجبار آن را باز و بسته کنند.

دنیای مدرن امروز علاوه بر ارتقا سطح رفاه سعی بر کاهش مصرف انرژی و زمان را دارد.. به همین دلیل با تولید درب های اتوماتیک دیگر نیاز به باز و بسته کردن درب به صورت دستی نیست.

این نوع فریم ۲ نوع دارد؛ پهن و باریک که دارای پوششی از رنگ نیز می باشند.

مقایسه میان انواع درب اتوماتیک یکی از بهترین کارهایی است که می‌تواند به شما در انتخاب محصول مناسب کاربردی باشد.

شیار بالایی را روی سقف بر روی سوراخ های ایجاد شده سوار کنید.

استفاده از درب اتوماتیک به طور خاص در مکان ‌های پر رفت و آمد که روزانه افراد زیادی به آن جا درب اتوماتیک مراجعه می‌کنند، بسیار کارآمد و مفید است. در اماکن مختلف اعم از مکان های دولتی و خصوصی مانند بیمارستان ها، هتل ها، مراکز نگهداری از سالمندان و معلولین نصب و استفاده از درب اتوماتیک ایده بسیار خوبی است.

بیوگرافی تمام بازیگران سریال بی همگان + عکس های بازیگران سریال بی همگان

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *